top of page

CO MÁ VEPŘÍK RÁD?

Už v sobotu se nám změní mezidobí země na období vody.


Mezidobí země přineslo zklidnění a klid nás bude doprovázet i v dalších cca 14ti dnech, kdy tzv. spadneme do té nejhlubší a nejstojatější vody.


Stále nám bude vládnou Vepřík, kterému odpočinek problém nedělá, ale protože se k němu přidá v plné síle i energie jeho podstaty - vody, budeme ho muset trochu rozmazlovat. Jinak nám upadne do deprese a bude se v ní rochnit, dokud ho úplně nezničí.Co je tedy pro Vepře nejdůležitější?


DOBRÉ KORYTO - dopřávejte si, co vám chutná a mějte doma pořádné zásoby. Nesmíte mít pocit, že něco nemáte, když na to dostanete chuť.

DOSTATEK ODPOČINKU - Vepřík velice rád polehává, nepouštějte se tedy do nějakého přehnaného cvičení - přece jen období vody je období zakulacování se a hubnout teď rozhodně nemáme.

ŠTĚDROST - Vepř je nejštědřejší zvíře, které se dokáže obětovat pro blaho ostatních. Mysleme na to a využijme jeho energie pro to být štědří k naší rodině, ale hlavně k těm, kteří neměli v životě takové štěstí, jako máme my. Příspěvek na charitu, nebo hozená mince člověku bez domova udělá hodně.

DOBRÁ NÁLADA - Vepř má tendence k smutné náladě a když do ní upadne, rád se v ní rochní a doslova si ji užívá. To ho ale může stáhnout na úplné dno vody, odkud už se nemusí dostat zpět na hladinu. Preventivně si dodávejme do života energii ohně, abychom studenou vodu ohřáli a deprese se nám obloukem vyhnuly. Dělejme si radost, dopřávejme si dotyky s našimi blízkými, pomazleme se s chlupatou dekou, nebo si zapalme v obýváku svíčky Místo černého oblečení volme raději červené, žluté nebo oranžové.

TEPLO DOMOVA - doma mějte dostatečně teplo a útulno. Neměla by vám být zima, hlavně si dávejte pozor na chlad od nohou. Teplé ponožky to jistí

JEDNODUCHOST - Vepř nemá rád komplikovanost, takže věci příliš nekomplikujme a neřešme. Žijme tady a teď.

SPOLEČNOST - nejvíce dělá Vepři dobře společnost. Vepř je zvířátko, které miluje být s rodinou, nebo s kamarády, neměl by být nikdy moc dlouho sám. Osobní kontakt bohužel ničím nenahradíme. Pokud se budete cítit smutně a budete mít pocit, že to nezvládáte a ani oheň nepomůže, prostě na tu návštěvu za kamarádkou zajeďte. Pravidla jsou pravidla, ale tento rok si je můžeme trošku upravit ve stavu nejvyšší nouze. Naše JÁ a jeho pohoda je to nejdůležitější! Někomu bude stačit telefonování nebo videokonference, někdo ale potřebuje více toho lidského tepla a izolaci snáší extrémně špatně.


Držte se, krásný podzimní večer přeje Marie.

Kommentare


bottom of page