top of page

Co Vás čeká v roce 2020? - 2. část 

Had je prvním z ohnivých znamení a oheň to bude mít letos velice náročné, bude vyčerpávaný ze všech stran. Hadi by letos neměli zapomínat na posilování jejich vnitřního ohně - dělat si radost, být ve společnosti přátel, vyhřívat se na sluníčku. Nenechejte vyhasnout váš vnitřní oheň. I přesto že bude tento rok hodně energeticky náročný, přece jen máte s Krysou něco společného - touhu po nových informacích. Využijte letošní rok pro rozšiřování svých znalostí, studujte a posilujte svoji inteligenci. Pozor na zbrklost, udržujte svoje tempo. V případě, že budete studovat opravdu do hloubky, tak jak to umíte jen vy, můžete se zastavit a informace vás mohou zahltit. Zpracovávejte jen to, co zvládnete a posouvejte se pomalu ke svému cíli. 

Pro Koně nemám dobré zprávy. Připravte se na velice náročný rok. Půjdou proti vám energie i vlastnosti kovové Krysy. Letos to bude hodně o pevných řádech a kůň, který chce být svobodný a chce si dělat věci po svém, může letos narazit. Myslete na to a nastavte si na tento rok pevný řád a nové rituály - pomohou vám se s energiemi kovu vyrovnat. Krysa vás může tlačit do ještě větší zbrklosti, než je u vás běžné. Prostě se letos můžete cítit úplně mimo. Letos není váš rok, tak si nechte pomoct a nechte se vést, když si nebudete vědět rady. Stejně jako u Hada je důležité posilovat váš vnitřní oheň, přinášejte si radost do života za každou cenu, jen tak přečkáte příští rok bez úhony. 

Kozu čeká poměrně náročný rok. S Krysou si nerozumí a energie na ni mohou být dost rychlé. Můžete se cítit nejistě a vaše citlivá povaha může mít tendenci k obavám. Nezačínejte žádné riskantní podniky. O všem si nejdřív zjišťujte informace, než se rozhodnete. Koza má velké štěstí, že ji všichni okolo milují jen proto, že existuje :-) Můžete se tedy spolehnout, že pokud požádáte o pomoc, budete vyslyšena. Využívejte pomoci svých přátel. Dělejte si radost a posilujte svůj vnitřní oheň. Jinový kov vám bude dělat dobře, bude podporovat váš smysl pro krásu. Využijte jeho energii pro tvoření, věnujte se módě, umění, rozvíjejte svou kreativitu. 

Opička se může těšit na poměrně dobrý rok. Energie kovu ji bude podporovat. Problém může nastat, pokud se nebude chtít přizpůsobit nastaveným pravidlům. Přijměte je a nebojujte. Pokud narazíte na problém, který nebudete chtít řešit, řekněte si o pomoc. Krysa by vás mohla nutit do rychlého řešení něčeho, co nechcete a to by vás mohlo vyvádět z rovnováhy. Opice miluje zábavu a příští rok moc zábavný nebude. Přinášejte si tedy do života radost sami, užívejte a vychutnávejte. Nechejte se chválit, energie pochvaly vás příští rok hodně posílí. 

Kohouta čeká dobrý rok. Kovové energie ho podporují a jeho potřeba řádů a dodržování pravidel se bude příští rok hodit. Jen si musíte dávat pozor na svoji energii, která je slabá a někdy máte tendence se přepínat. Rychlá energie Krysy vás bude hnát hodně dopředu a ve spojení s vaší tendencí každému vyhovět je to sebevražedná kombinace. Musíte se naučit říkat ne a pořádně odpočívat. Zaměřujte se na detaily, nedělejte více věcí najednou, vypracujte si časový plán, na vše se pořádně připravte. Buďte si jistí, že za vaši snahu přijde adekvátní pochvala, stejně jako pro Opici je to pro vás velice důležité. Tento rok je pro vás příležitost se patřičně blýsknout - prezentujte se. 

Letošní rok si může Pes v klidu oddechnout. Energie ho budou podporovat a proto může být letos opravdu sám sebou. Posilující pro vás bude dodržování řádů, ale to pro vás nebude řádný problém, dodržování pravidel a řádů je podstatou vašeho života. Nastavte si na celý rok svoje rituály a pravidla, podle kterých budete fungovat a rychlá voda vás ponese nezadržitelně k vašemu cíli. Mějte věci pod kontrolou, dodržujte termíny, nechoďte pozdě. Úloha psa je jednoduchá. Ochraňovat ostatní. Zaměřte se letos na pomoc ostatním, kteří si s energiemi tohoto roku nejsou tak blízcí a budou vaši pomoc potřebovat. 

Vepř skončil svoji nadvládu a měl by si zaslouženě odpočinout. Ale energie rychlé Krysy ho odpočívat nenechají. Mohl by mít tendenci k tomu se přetěžovat a ve své pomoci ostatním zajít tak daleko, že se úplně energeticky vyčerpá. Hodně odpočívejte a relaxujte. Pouštějte se jen do aktivit, na které máte dost sil. Ale nezastavujte se. I když pomalu, kupředu jít musíte za každou cenu. Energie kovu vás bude podporovat, využijte ji k tomu, abyste si svoji energii posílili. Dbejte na pravidelnost a dochvilnost, nastavte si svoje pravidla a dodržujte je. Krysa má ráda společnost a vy také, buďte hodně mezi lidmi a užívejte si společnost přátel. Pomáhejte ostatním. Letos myslete na zajištění svojí hojnosti, Krysa bude chtít rozhazovat a to jí nesmíte dovolit.

Comentários


bottom of page