top of page

JAK SE NEZBLÁZNIT Z PŘEDVÁNOČNÍCH PŘÍPRAV

Taky máte posledních pár dní pocit, že se čas zrychlil? Někdo blížící se aktivní Krysu vnímá více, někdo možná změnu energie ani nepostřehne, ale máme ji doslova za dveřmi a už na nás všechny působí.


Energie Vepříka se nám před pár dny překlopila v energii Krysy a změna je to hodně razantní - doposud klidná energie najednou zrychluje a bude ještě umocněna energií příštího roku, která je také ve znamení rychlé Krysy.

Můžeme si být jistí, že předvánoční shon tento rok bude dvakrát tak náročný, dny nám budou doslova protékat mezi prsty, než je zpomalí až těsně před Vánocemi klidný a rozvážný Buvol :-)


Vepřík byl také energie vody, ale vody klidné a stojaté. Krysa jede jako divoká řeka a jediné, co nám zbývá, je nést se peřejemi společně s ní a nebojovat s proudem.

Ať chceme, nebo ne, bude to teď opravdu fofr, tak se na to připravte a pokuste se s tím co nejméně bojovat.

 

Pokud se vám v předvánočním shonu stane cokoliv, na čem byste se měli na delší čas zastavit, nechte to být. Nechte věci plynout tak jak to voda potřebuje. Když se na něčem tzv. zabejčíte a budete trvat na tom, že to bude muset být po vašem, ať už jde o to, jestli bude na večeři řízek nebo kuře, jaký dárek vybrat dětem, vybouchne vám ubytování na horách, kam jste chtěli jet před svátky, nebo v obchodě zrovna nebudou mít mandle na vánočku, prosím, nechte to "plavat".

Tak prostě letos bude vánočka bez mandlí. Nebo poproste někoho jiného, jestli by vám je nesehnal, ale určitě nedělejte to, že budete jezdit po všech čertech, abyste vytoužené mandle sehnali.

Pokud nenecháte věci plynout a neakceptujete to, že se věci mohou dít jinak, než vy v určitou chvíli potřebujete, zablokujete si energii vody. A už se nepohnete z místa.

 

Naplánujte si celý čas až do Vánoc. Kdy budete péct, kdy uděláte velký nákup, kdy budete nakupovat dárky. Každé ráno ještě než vstanete z postele si přehrajte, co vás čeká a co potřebujete zařídit a opakujte si, že pokud se vše nepovede, vyřeší se to jinak, nenechte se ovládnout strachem z toho, že se něco pokazí. Krysa nemá ráda překážky, takže tímhle cvičením ji připravíte na vše, co by ji mohlo zpomalit a pokud se pak vyskytne nějaký zádrhel, bude na něj připravená.

 

Nezačínejte více věcí najednou! Maminky na mateřské dovolené možná budou protestovat, ale v tomto období je to opravdu důležité. Dokončete jednu věc a pak v klidu začněte věc další. Představou o tom, že nestíháte, plynutí času jen zrychlíte a tím, že budete přeskakovat z jedné věci na druhou, budete dávat vodě pěkně na frak. Stejně tak nezačínejte nic, o čem nemáte dost informací, všechno mějte opravdu pečlivě naplánované.

 

Relaxujte. Odpočívejte, kdykoliv to bude možné. Energii potřebujeme nejen na nadcházející svátky, ale i na příští rok a věřte, že následující měsíc je taková první zatěžkávací zkouška na energie roku 2020.

 

Udělejte si doma pořádek. Vyhoďte všechno co nepoužíváte. Krysa má ve zvyku všechno, co získá, někam uschovat na horší časy...ale škodí jí to, měla by mít jen věci, které využije, zbytek jí opět blokuje energii. Projděte si váš domov a zbavte se zbytečných věcí, je to důležité i pro nadcházející rok :-) Můžete je darovat na charitu, každá věc byla vyrobena s nějakým účelem a když ho neplní a jen doma leží nevyužitá, tak jak se asi tak může cítit? Vy byste taky nechtěli být páté kolo u vozu.

 

Pokračuje nám období, ve kterém jsou důležité vztahy, tak se jim věnujme. Krysa je zábavná a kamarádská, takže ideální na společné předvánoční setkání s přáteli, taková laser game bude úplně ideální :-)


Mohla bych pokračovat ještě dlouho, ale tohle jsou podle mě nejdůležitější body na následujících 30 dní :-) Čeká nás krásná energie a když ji správně využijeme a svezeme se na její vlně, zvládneme vše, co si budeme přát :-)

Comentarii


bottom of page