top of page

Nalákejte do svého domova jarní energie

I když to venku pořád moc nevypadá, jaro už se probouzí pod zmrzlým povrchem země. Za chvíli vyrazí nahoru a jarní energie propukne v plné síle. Abychom její energie co nejlépe využili, už teď bychom měli myslet na výzdobu našeho prostoru. Energie začátku jara jsou spojeny s energií Tygra a jeho energie propuknou v plné síle už už za týden. A aby pro nás Tygr udělal přesně tu práci, kterou po něm chceme, měli bychom jeho energiím přizpůsobit i náš interiér.

Po zimním uzavření je načase náš prostor otevřít. Vyhodit závěsy, pořádně vyvětrat a pustit do našeho domova dostatek světla. Nenechte se zmást, že jarní výzdoba patří až k Velikonocím, tehdy už jarní energie vrcholí. Teď je ten správný čas na to jarní energie začít vítat a ukázat jim, že právě u vás se mohou pohodlně zabydlet. Zvolte více zelené barvy v interiéru a stoly ozdobte čerstvě nařezanými květinami. Vyhoďte vše, co by v interiéru působilo těžce, zajistěte, aby vám nikde nic neblokovalo průchod, prostor musí působit lehce a svěže. Měli byste mít pocit, že jím můžete proběhnout s jistotou, že o nic nikde nezakopnete a nikde nenarazíte na žádný tmavý kout, do kterého by se vám nechtělo nakouknout.


Stejně tak se postarejte o vaše vchodové dveře, ozdobte je krásným jarním věncem a ani tady nezapomeňte na jarní dekorace nejlépe ve svěžích jarních barvách.


Tak ať vám to jde hezky od ruky :-)

Marie

bottom of page