top of page

Nový čínský rok Krysy je za dveřmi!

Už 25. 1. nám začne nový čínský rok – rok Krysy. Letos to ale nebude ledajaký rok, bude to rok velice důležitý. Končí nám totiž dvanáctiletí země a začíná dvanáctiletí kovu. Takže zjednodušeně můžeme říct, že vkročíme do další etapy našeho života. Matka země, která nás ochraňovala a pečovala o nás, odchází nenávratně pryč.


Krysa patří ve své přirozenosti k prvku vody, takže se připravme na rychlý rok s energiemi, které na nás nebudou čekat, až se rozmyslíme, co vlastně chceme. Pokud nebudete připraveni, energie vám uteče a to by byla velká škoda. Je to totiž energie nového začátku.


Zároveň s Krysou se dostane k vládě kov, v roce 2020 budeme tedy naší Kryse říkat „kovová“ - bude vládnout kovová Krysa. Když si představíme, že Krysa má už sama o sobě ostré zoubky a drápky a je známá svou bojovností, tak s přidaným kovem se z ní stane taková zrychlená cirkulárka, která se nebude opravdu s ničím párat. Obrňme se trpělivostí a mysleme hlavně na to, že kompromis je někdy lepší cesta, než urputné boje.Důležitý je pro vás teď pevný základ. Zkuste si ještě teď dát dohromady posledních 12 let, říct si, co se vám povedlo, z čeho jste se poučili, ujasněte si, odkud jdete, abyste věděli, kterou cestou se máte dát. Energie vám příští rok pomohou, ale ne zadarmo. Svůj cíl musíte jasně vidět, musíte vědět, kam se chcete za 12 let posunout. Krysa potřebuje vědět, kam poběží a když to bude vědět, půjde všechno hladce, jako po drátkách :-)


Věnujte tedy ještě poslední chvilky starého roku nadvlády Vepříka přemýšlení, dumejte a plánujte. Máme už opravdu načase, Vepřík už je hodně unavený a velice rád přenechává vládu svojí rychlejší kamarádce Kryse a na přemýšlení už moc nálady nebude :-)


コメント


bottom of page