top of page

Očista energií v prostoru - citrusová magie

Je načase vyčistit váš prostor a podpořit vaše nové začátky :-) Dnes se blíže podíváme na tzv. citrusovou magii, na kterou se používá kůra z pomerančů a s novými začátky vám pomůže. Na menší byt bude stačit 9 pomerančů, pokud máte větší dům, připravte si jich 18 nebo 27. Dál si připravte velkou mísu a čerstvě nařezané květiny.1) Vyšetřete si chvíli, kdy vás nebude nikdo rušit, v klidu se posaďte, můžete i meditovat, pak si nahlas odříkejte 9x svoji oblíbenou mantru. Pokud ji nemáte, zkuste mantru na propojení se životem: GATÉ GATÉ PARAGATÉ PARASAMGATÉ BÓDHI SVÁHÁ (poslechněte si zde: http://bit.ly/3a7CqK6).


2) Naplňte velkou mísu (např. mísu na salát) do tří čtvrtin vodou.


3) Natrhejte kůru z pomerančů na malé kousky a vložte je do vody. Dužinu potřebovat nebudete, můžete si pak na ní smlsnout :-)


4) Vezměte mísu s vodou k vašemu vchodu. Držte mísu na jedné ruce a druhou rukou namočte špičky prstů do vody a začněte cvrnkat prostředníčkem a prsteníkem o palec směrem z dlaně (mantra zahánění) a přitom vykropte vodou okolí vchodu uvnitř domu. Při kropení můžete říkat svoji vlastní mantru, např.: "vítám vše nové a očišťuji náš prostor" nebo mantru OM MANI PADME HUM (můžete se inspirovat zde: http://bit.ly/2T6WXst), která transformuje negativní emoce. Prociťujte si, jak všechny nepříjemné pocity i energie mizí. Představujte si, jak se černý kouř negativní čchi rozptyluje všude, kam dopadnou kapky vody. Procházejte od vchodu celý váš prostor a očišťujte každý kout, předmět a místnost. Všechno - stropy, zdi, podlahu, místa pod nábytkem. Představujte si, jak k vám přichází nový začátek, zdraví nebo úspěch tam, kde po něm toužíte. Stále opakujte mantru, kterou jste si zvolili.Pokud máte vícepatroví dům, nebo byt, začínejte nahoře, abyste na konci rituálu skončili zase u vchodových dveří. V místnostech se pohybujte proti směru nebo po směru hodinových ručiček. Vodu kterou jste nezpracovali, vylijte. Použitou pomerančovou kůru rozházejte po podlaze a nechte tak jak je 24 hodin.


5) Do středu vašeho bytu či domu umístěte čerstvě řezané květiny. Ty budou důležité pro následujících 9 dní. Vyměňujte je každé tři dny za čerstvé, pokud začnou uvadat dříve, vyměňte je dříve. Pokud bude kytice devátý den krásná a čerstvá, můžete ji ponechat, dokud nezačne uvadat a pak ji vyhoďte.


6) Po rituálu otevřete všechny okna a dveře! :-) a nechte je 24 hodin otevřené. V noci nechte okna a dveře pootevřené alespoň na šířku dlaně, pokud je nemůžete nechat otevřené úplně. Pokud bydlíte někde, kde by nebylo bezpečné nechávat v noci pootevřená okna a dveře, pokuste se je mít alespoň před den co nejdéle otevřené dokořán :-) Nejlepší je tedy provádět citrusovou magii o víkendu.


Přeji krásný víkend a hezké čištění ❤️ Marie

コメント


bottom of page