top of page

Odsekávejte!

Kovové období je vhodné pro to odseknout ze života věci, které už v něm nechcete.

Využijte k tomu energii Kohouta a udělejte si inventuru ve svých věcech, vztazích a návycích.


Projděte si celý váš domov a vyhoďte věci, které už vám neslouží. Takové věci fungují ve vašem domově stejně jako naštvaný strýček, který pořád jen hudruje a nadává na život. Dovedete si představit, že život s takovým člověkem je energeticky vysilující a stejné to je s věcmi, které nemohou plnit svoji funkci. Jsou nešťastné a naštvané. Berou vám energii. Jsou to věci, které dlouhodobě nepoužíváte a věci, které jsou rozbité.


Ty o kterých už ani nevíte, že je máte, nechejte jít dál. Darujte je. Oblíbené šaty, které jste oblékla před pěti lety a pořád čekáte, že do nich zhubnete, by měly jít mezi prvními. Jen vás drží v minulosti. Udělejte nekompromisní čistku ve svém šatníku. Vyzkoušejte si každý kousek a rozhodněte se, jestli si ho chcete nechat jen ze sentimentu, nebo v něm opravdu chodit ven.


Stejně tak nechejte odejít věci, které vám daroval váš bývalý přítel nebo člověk, se kterým si nesedíte energeticky nebo ho nemáte z nějakého důvodu rádi. Věci naše energie přebírají, takže to je jako byste s tím člověkem byli pořád v kontaktu. Odsekněte ho!


Nefunkční věci nemusíte rovnou vyhazovat. Jestli je nepoužíváte jen proto, že nefungují, nechte je opravit a vdechněte jim nový život.


 

Stejnou inventuru si udělejte ve svých vztazích - rodinných, partnerských, přátelských. Letos nevládnou empatické energie, takže není čas na nějaké: "budu raději dál trpět, než abych mu ublížila". Když uděláte rezolutní řez, posílíte se. Problém s tím budou mít ti z vás, kteří mají v astrotypu energie země a empatická zvířata. Vy si prostě takový řez musíte pečlivě připravit a naplánovat, abyste neměli prostor pro to couvnout. Můžete někoho poprosit o pomoc, aby vás v té rozhodující chvíli podpořil, to není vůbec špatně. Ve chvíli, kdy jste rozhodnuti druhého odseknout, už není žádné MY, do kterého by neměl vstoupit někdo třetí. Takový mediátor vás může podržet a ještě tím vtisknete tomu momentu energii nového začátku.


Vztahy nemusíte hned ukončovat. Pokud nejsou extrémně narušené, můžete z nich jen odseknou to, co vás na nich štve a vysiluje a pokračovat dál. To ale znamená si s druhou stranou sednout a na rovinu si vše vyříkat.


 

Zamyslete se také sami nad sebou. Máte v životě jen tolik, kolik potřebujete? Nebo se honíte za penězi, od rána do noci a ani je nestíháte utrácet? Nebo máte tolik koníčků, že ani nemáte čas si odpočinout?

Ponechejte si v životě jen to, co vás obohacuje a ZÁROVEŇ jen to, co dokážete obhospodařovat tak, abyste se nevyčerpali. Když to neuděláte sami, tak samotná nebesa začnou odsekávat za vás. A budou to dělat podle toho, co ony uznají za správné. A to většinou dost bolí.


 

Stejně tak je teď ideální čas na podzimní detox a odseknutí nesprávných stravovacích návyků. Skončit můžete s kouřením, přemírou alkoholu nebo jiným nezdravým návykem. Je načase odseknout negativní myšlení, negativní emoce a vlastnosti, které se nám na nás nelíbí.


Kov nám pomůže, tak jeho sílu využijme. Marie

Comments


bottom of page