top of page

Tygr nám dodá sílu k novému začátku!

Tygr nám v únoru přináší silnou energii jara, nového života a nových začátků. V koloběhu energií odpovídá energii nově narozeného dítěte. A co dělá miminko, když se narodí? Pořádně dá všem okolo najevo, že je tu. Nepřeslechnutelným křikem.

Energie Tygra jsou stejně silné, jak křik nově narozeného dítěte a stejně průrazné jako blesk, který uhodí do stromu. Proto bychom jeho energie měli využít k novému začátku, ať už chceme začít s podnikáním, novým sportem, zdravějším stravováním nebo meditací. Tygr nám dodá nejen potřebnou sílu, ale i odvahu. Protože Tygr se jen tak něčeho nezalekne.


Je ale důležité mít jasno v tom, co chceme. Pokud jsme s Buvolem v lednu pořádně nezapřemýšleli a neudělali jsme si plán na příští rok - čeho chceme dosáhnout, co chceme zažít, s čím chceme začít a skončit, tak nám ani energie Tygra nepomůže. Když totiž Tygr neví, kam má skočit, tak tam asi těžko skočí.


Takže jestli ještě nevíte, co je cílem roku 2021, udělejte si zítra chvíli a napište si, co by pro vás měl znamenat a do čeho se s Tygrem chcete pustit. Jakmile budete mít svůj cíl ujasněný, soustřeďte se jen na něj a nepolevujte! Pro nový začátek neexistuje silnější a vhodnější energie, než ta současná. Je čas probudit se ze zimního spánku a vykročit do další etapy vašeho života :-)


Krásný večer přeje Marie.

Comments


bottom of page