top of page

Všechno má svůj rub i líc

Přiznám se, že letošní rok mi dává dost zabrat 😇


Kromě energií, které jsou obecně známé (rok kovového Buvola), jsou tu ještě další energie letících hvězd, o kterých jsem vám na začátku roku psala také. Jsou to energie velice silné a ukazují nám, jaké podmínky budeme mít letos pro svůj život, jaké podmínky ten kovový Buvol bude potřebovat, aby se mu ve všech oblastech dařilo naplňovat svůj potenciál.


Letošní letící hvězda je stejná jako ta, která "prolétala" v roce mého narození a ač by se většině lidí mohlo zdát, že je to dobře, má to svá úskalí. Říct, že je to zalité sluncem je stejné, jako říct, že když je rok Buvola, tak si Buvolové budou hvízdat a bude se jim celý rok dařit.


Tak by to fungovalo v "dokonalém" světě, ve světě, kde máme svoje energie hezky zpracované a už jen benefitujeme z toho, že jsme se vše naučili a přijali.


Ale upřímně, kolik z nás je takhle daleko?


Energie Buvola přináší silné individuální energie a i Buvolové mohou být letos vystaveni opravdu těžkým situacím, které si musí uvnitř zpracovat.


Pamatuji se, jak jsem se před čtyřmi lety bláhově těšila na rok Psa, protože všude psali, jak to pro mě bude skvělý rok (Pes je moje roční znamení). A nakonec byl pro mě rok 2018 tím největším pádem na zem, jaký jsem v životě zažila.


Ano, stejné energie období nám budou dělat dobře, protože jsou to pro nás energie známé a můžeme být vlastně sami sebou. Zesilují ale vibrace našich vlastních energií a pokud máme něco nedořešeného a nezpracovaného, mohou přesně tyhle věci začít vynášet na světlo světa. Mohou se pak před námi objevit překážky a výzvy, které musíme překonat, abychom se zase posunuli o kousek dál. Jakoby nám vesmír říkal: "Tohle jsou přece tvé energie, tak se předveď, jak to s nimi umíš ..... Hmmm, tohle ti teda moc nejde, tak na tom spolu zamakáme!"


A to makání je někdy safra těžké. Ale i díky němu nebyl rok 2018 jen pádem ale také největší transformací, kterou jsem ve svém životě prošla a jsem za něj nesmírně vděčná.


I kvůli letošním energiím jsem si teď musela dát malou pauzu a nějakou dobu jste o mě díky tomu neslyšeli. Hodně věcí si zpracovávám a moje letící hvězda a Buvol v mém astrotypu vytahují na světlo to, co ještě potřebuju dořešit. A je toho pořád dost a dost. Teď mám za sebou 3 měsíce intenzivní práce a konečně mám pocit, že můžu stát ve své síle aniž by mě to vyčerpalo a těším se na další příspěvky.


Silný nový impuls pro mě bylo i úspěšné zakončení studia Feng Ren Shui a to tím nejkouzelnějším semestrem o věštbách podle knihy I´ting.Těším se, zatím užívejte nové období Kozy, nezapomeňte dostatečně relaxovat, debužírovat a dělat si dny krásné a radostné. A dejte si pozor na informace, které si najdete na internetu. Není nic černobílé a všechno má svůj rub i líc 😇


Krásnou středu přeje Marie.Comments


bottom of page