top of page

ZPEVNĚTE SE PRO PŘÍŠTÍ ROK

Tento rok je pro řadu z nás velice náročný. Nacházíme se v období, kdy se mění se staré struktury a nahrazují je nové. Může to v nás vzbuzovat nejistotu a strach z budoucnosti. Opět se přitvrzují opatření v souvislosti s covidem a na sociálních sítí se šíří bojovná nálada a nenávist.


I když je to teď asi těžko představitelné, příští rok bude ještě větší výzva...po kovové Kryse přijde Kovový Buvol. Krysa i když je pěkně nepříjemná a její kousnutí může hezky zabolet, pořád tak nějak nechává věci přirozeně plynout. Buvol je od přírody pěkný tvrdohlavec. Když není něco po vůli Kryse, pohryže vás a podrápe, ale vyváznete živí, když něco rozhodí Buvola, jednoduše vás zašlape do hlíny. A když mu není něco po vůli, nepohne se z místa.


Prosím, berte tahle doporučení opravdu vážně, kov přináší opravdu velice silné energie boje, které tu nebyly 60 let. Svět jak jsme na něj zvyklí přechází do období stárnutí a blíží se konec starých forem. Změny a transformace starého na nové jsou vždycky bolavé a vysilující, takže je potřeba, abychom se na tyto změny připravili a šetřili si na ně energii.


Proto je velice důležité toto mezidobí země, které právě začalo. Přináší nám možnost vydechnout a zastabilizovat se po náročném období. Více v příštím článku :-)


Dobrou noc, Marie

Comments


bottom of page