top of page

Můj příběh

Do pohybu na mé životní cestě mě dostala těžká automobilová nehoda, která mi otevřela oči do vědomého života. Díky nástrojům východního učení HAM YU jsem poznala svůj potenciál a našla naplnění ve svém životě. Techniky energetické psychologie mi pomohly s největším rozhodnutím v mém životě a to zcela bez toxických emocí. Vše, s čím pracuji, není jen výsledkem dlouhodobého studia a praxe. Všechny nástroje jsem vyzkoušela na sobě a dám za ně ruku do ohně, ať už se jedná o koučovací techniky, nástroje východního učení nebo techniky energetické transformace.

V životě jsem si prošla mnoha temnými místy, takže se u mě nesetkáte s jakýmkoliv odsouzením. Najdete u mě bezpečný prostor, kde můžete být sami sebou. Jsem impulsivní, miluji život, cestování, četbu a studium čehokoliv, co mě baví, ráda objevuji svět a diskutuji o zajímavých tématech. Vždy si vyberu vanu před sprchou, gauč před posilovnou a lásku před nenávistí. 

Stránky 4femme jsem založila hlavně pro ženy. Vnímala jsem, že mám kolem sebe velké množství osamocených žen. Žen, které hledají odpovědi na své otázky, které potřebují trochu pochopení a vedení na jejich cestě. Právě pro ně a pro sebe jsem chtěla vytvořit bezpečné místo, komunitu, kde bychom mohly být samy sebou, předávat si užitečné informace a růst. 

Filosofie, která mě na mé cestě naplnila, je založena na víře v energetický systém. Našeho těla, naší země, celého vesmíru. Věřím, že vše je energie a proto je 4femme celé o energiích. 

Jsme energetické bytosti a nastal čas, abychom začali využívat naplno potenciál, který v nás dřímá. Mým cílem je dovést vás k uvědomění, že nepotřebujete studovat drahé kurzy nebo přečíst stovky knih, abyste se cítili lépe. Klíčem je poznat své energie a naučit se s nimi zacházet.

Bylo by mi velkou ctí být vaší průvodkyní a oporou na této cestě.​

bottom of page