top of page
online kurzy.png

Pro každého, komu nestačí konzultace a rád by se ponořil do tajů východního učení HAM YU, jsou k dispozici moje kurzy.

Online kurzy jsou určeny pro ty z vás, kterým tato forma vyhovuje a kvůli vzdělávání nemusíte opustit teplo svého domova.

Ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, do jaké míry mě ovlivňuje okamžik mého narození a prostředí, ve které se pohybuji, začala jsem k řešení zapeklitých životních situací přistupovat mnohem efektivněji a radostněji. Naučila jsem se udržovat harmonii ve svém životě a osobní i vztahové výzvy řešit jednoduše a konstruktivně. A naučím to i vás.

3 PILÍŘE MÉ METODY

pismo.png

ČÍNSKÉ UČENÍ HAM YU

PRÁCE S EMOCEMI

VĚDOMÝ ŽIVOT

ČÍNSKÉ UČENÍ HAM YU

fajfka.png

FENG SHUI

Vědomosti, které získáte, vám zajistí nadhled v každé situaci.  Pochopíte souvislosti, které jste doposud neviděla a budete díky tomu  chápavější při řešení konfliktů a problémů.

ASTROTYP

Budete k sobě laskavější. Pochopíte totiž, jak jedinečný je váš potenciál a jak o něj pečovat s láskou a pochopením. Díky tomu přijmete samu sebe bezezbytku a bezpodmínečně.

I´TING

Získáte pocit jistoty ve všem, co se rozhodnete dělat. Naučíte se používat svou intuici a věřit svému úsudku. Budete si jistá, že každé vaše rozhodnutí, je to pravé ořechové právě pro vás.

fajfka.png

LETÍCÍ HVĚZDA

Budete se umět postavit sama za sebe. Nastavíte si své hranice podle sebe a ne podle toho, co vám říkají ostatní. Budete umět jasně komunikovat, co chcete a co nechcete.

KLID A POHODU

S klidem se dokážete otevřít okolnímu světu a sdílet beze strachu své touhy a sny. Už se nebudete stydět za své myšlenky a názory a zbavíte se potřeby někomu něco neustále dokazovat.

VÍC ČASU PRO SEBE

Nemusíte číst další knihy ani studovat do hloubky různá učení nebo terapeutické metody. Už jsem to udělala za vás. Na konzultaci získáte adekvátní informace rychle a efektivně.

bottom of page