top of page
Kopie návrhu Kopie návrhu Fialový a Růžový Typografie Květiny Post na Facebook (1300 × 788

ZLEPŠETE SVŮJ VZTAH S PARTNEREM

Poznejte lépe sebe i jeho a pochopíte, co je nejlepší pro váš vztah.

Dřív to mezi vámi jiskřilo a teď je to spíš každodenní nuda?

Máte pocit, że už si nerozumíte tak, jako na začátku?

Vaše hádky nikam nevedou? Je to pořád o tom samém?

NEBO UŽ ŘEŠÍTE VÁŽNĚJŠÍ PROBLÉMY?

S partnerem na sebe býváte často naštvaní a nebavíte se spolu?

Cítíte na partnerovu přítomnost alergii a vyhýbáte se mu?

Máte pocit, že s vámi partner manipuluje a nevíte, jak to změnit?

Začátky jsou vždycky krásné. Zamilujete se a vše vidíte v růžových barvách. Partner se pro vás zdá dokonalý. Po nějakém čase však růžové brýle spadnou a vy máme najednou pocit, že žijete s cizincem. Ty tam jsou vyznání lásky, ty tam jsou něžné doteky. Témata, ve kterých jste se láskyplně pošťuchovali, jsou teď rozbuškou pro hádku. To, co vám dřív připadalo roztomilé a zajímavé, vás teď irituje. V lepším případě váš vztah upadne do šedi každodenní rutiny a nudy.

Jakmile porozumíte svému partnerovi a tomu, jak na sebe vzájemně působíte, váš vztah se zlepší. Na konzultaci vám pomohu porozumět vašemu vztahu.

Tato konzultace je pro vás vhodná, pokud:

 • se už nechcete hádat kvůli maličkostem a chcete se cítit spokojenější ve vašem vztahu

 • nebo vám nefungují obecné rady od expertů - např. jak ve vztahu komunikovat a naslouchat

 • nebo jste zkoušeli párovou terapii nebo sezení se vztahovým koučem a s výsledkem nejste spokojeni

Systém osobní typologie HAM YU - ASTROTYP

Na vašich vztazích pracuji na základě systému osobní typologie východního učení HAM YU.  Tento několik tisíc let starý systém je založen na předpokladu, že nás zásadně ovlivňuje okolní prostředí a to jak se mění v čase. Jinak se cítíte na jaře, jinak v zimě, jinak ráno a jinak večer. To proto, že na nás neustále působí okolní prostředí a my se vědomě i nevědomě neustále přizpůsobujeme těmto měnícím se podmínkám. A tak člověk narozený na jaře bude potřebovat k životu jiné podmínky než člověk narozený v zimě.

Stejně jako na vás působí jinak, když je venku slunečný jarní den a jinak, když vejdete do podzimní plískanice, působí na vás i všichni lidé, se kterými se stýkáte. Každý jinak. Představte si, co se asi stane, když se potká člověk s energií léta s člověkem s energií zimy. Nejdřív je to zábavné: "Ó, sníh v létě!!!" a obohacující. Jenže postupem času naše opojení vyprchává, zamilovanost, která hodně věcí skryje, se vytrácí a nás najednou začne sníh v létě pěkně štvát. "Já tu chci teplo a on se mi to snaží zničit tou svou depresivní zimou!"

A přesně takto pak hodně vztahů končí. Kvůli nepochopení.

Klienti, kteří se mnou tuto konzultaci absolvovali, si mimo jiné uvědomili, že:

 • se můžou cítit svobodně i vedle někoho, kdo není stejný jako oni

 • práce na vztahu může být zábava

 • existuje jednoduché a efektivní řešení jejich neshod

Průběh konzultace

S partnerem nebo bez partnera. Obě varianty jsou možné.

 • V úvodu přijdeme na téma, které je teď pro vás ve vztahu klíčové

 • Vysvětlím vám analýzu vaší typologie a jak na sebe navzájem s partnerem nevědomě reagujete

 • Podíváme se, jak tyto reakce ovlivňují vaši komunikaci a vaše domněnky o daném tématu

 • Díky pochopení těchto reakcí budete moci od problému odstoupit, odosobnit se od něj a pohlédnout na něj konstruktivně

 • V průběhu konzultace používám metody koučovací, terapeutické a mentoring

Příběhy mých klientů

Petra a Honza přišli s tím, že už spolu nechtějí trávit čas a nelíbí se jim už ani vzájemné doteky. Zkusili vše od erotického prádélka po návštěvu sexuologa. Díky mé analýze jsme zjistili, že patří k párům, které od sebe potřebují pravidelně oddech. Dodržení mých doporučení trávit méně času ve své bezprostřední blízkosti a na omezenou dobu oddělení ložnic, zažehlo znovu jejich vzájemnou přitažlivost.

Renata a Mirek měli na začátku pocit, že jsou spřízněné duše. Mě kontaktovali ve chvíli, kdy se jejich jiskření překlopilo v neustálé dohadování. Obecné rady o partnerské komunikaci nepomáhaly a to je frustrovalo. Jejich situace vyžadovala hlubší pochopení partnerovi podstaty. Díky jejich oboustranné otevřenosti a využití doporučených nástrojů to mezi nimi už zase jiskří jako na začátku. 

Lenku neustále vytáčelo, jak se k ní Aleš chová před ostatními.  Rady od kamarádek, ať si to tak nebere, nefungovaly, dokud jsme spolu nezjistili že Aleš komunikuje v energii kovu, která útočí na Lenčinu energii dřeva a to hlavně ve společnosti. Pochopení pro ně bylo zlomové. Aleš se snaží ve společnosti ostatních trochu víc krotit a když mu to ujede, Lenka si to už nebere tak osobně jako dříve.

Teď je ideální čas nechat nefunkční chování za vámi a vyladit vaše vztahy k vyšší harmonii. Příští rok nám začne rozhojňovat to, co v životě máme. Tak už nečekejte a vyberte si místo každodenního trápení větší pochopení a harmonii ve vašem vztahu.

Konzultace probíhají online nebo osobně v Praze. Každé setkání trvá 60 minut.

Pokud si nejste jisti, že je služba pro vás vhodná, nebo máte jakékoliv dotazy, nabízím 15-ti minutový call zdarma, kde probereme všechny vaše otázky.

bottom of page