top of page
studium.png

KURZY VÝCHODNÍHO UČENÍ HAM YU

Díky studiu čínského učení HAM YU poznáte sami sebe z úplně jiného úhlu pohledu. Díky tomu si nastavíte rovnováhu jak ve vašem životě, tak ve vašich vztazích.

Jsem certifikovaným konzultantem východního učení HAM YU. Vystudovala jsem u vynikajícího učitele a mentora Jiřího Černáka, studenta paní Evy Joachimové - v mých očích mistra východního učení HAM YU.

Informací, které ukrývá východní učení HAM YU, je neuvěřitelné množství a jejich studiem můžete strávit roky svého života.  Pokud si chcete vybrat jednodušší cestu, jste tu správně.

Mou silnou stránkou je schopnost naučené informace rozebrat, analyzovat a pak je předat dál jednoduše a prakticky. Moje kurzy jsou proto pochopitelné pro kohokoliv a informace z nich můžete okamžitě aplikovat do běžného života.

NABÍDKA
AKTUÁLNÍ NABÍDKA
2024_edited.jpg

INFOGRAFIKA

JAK SE PŘIPRAVIT NA ROK 2024?

Rok 2024 bude zásadní pro naši prosperitu. Jak vidíte všude okolo sebe, vše se mění a my se musíme na tyto změny adaptovat. Díky informacím z infografiky vytěžíte z příštího roku maximum a otevřete si dveře k prosperitě a naplnění.

potencial_edited.jpg

MINIKURZ

OSOBNÍ TYPOLOGIE - ASTROTYP

Chcete si sami umět spočítat osobní typologii - ASTROTYP? Díky informacím, které získáte, můžete být konečně sami sebou a užívat si svůj jedinečný potenciál. Pochopíte své talenty, svá omezení a získáte nástroje, jak si život přizpůsobit na míru vaší jedinečné povaze.

Kopie návrhu Kopie návrhu Fialový a Růžo

MINIKURZ

POCHOPTE SVÉ VZTAHY

Zajímá vás, jak skutečně zlepšit vaše vztahy? Pochopíte, jak vaši blízcí přemýšlí, jaké je jejich přirozené chování, jaké je ovládají pocity atd. V každém vztahu jsou jiná riziková místa, která nejsou na první pohled viditelná. V kurzu se je naučíte odhalit a harmonizovat.

bottom of page