top of page
seminar.png

PŘEDNÁŠKY, SEMINÁŘE, WORKSHOPY

Okuste moudrost tajemného východního učení HAM YU.

Jsem certifikovaným konzultantem východního učení HAM YU. Vystudovala jsem u vynikajícího učitele a mentora Jiřího Černáka, studenta paní Evy Joachimové - v mých očích mistra východního učení HAM YU.

Toto učení nabízí mnoho nástrojů pro zlepšení našeho pozemského života, např. Feng Shui, Astrotyp nebo Čínská medicína. Vychází z taoistického pohledu na svět, který je z mého pohledu v dnešní době čím dál tím více aktuální. Pokud vás zajímají nové pohledy na život na zemi a chtěli byste pochopit moudrost východním učení HAM YU a jeho propojení se současným světem, jsou mé přednášky nebo semináře to pravé pro vás.

NABÍDKA
AKTUÁLNÍ NABÍDKA
2024_edited_edited.png

INFOGRAFIKA

JAK SE PŘIPRAVIT NA ROK 2024?

Rok 2024 bude zásadní pro náš úspěch a prosperitu. Jak vidíte všude okolo sebe, vše se mění a my se musíme na tyto změny adaptovat. V infografice najdete 10 z mého pohledu nejdůležitějších informací o příštím roce.

Ihned ke stažení

brand_portretnifoceni_marie_radkapipotova_307.jpg

WORKSHOP

OBJEVTE SVŮJ ASTROTYP!

Už jste někdy slyšeli o tzv. ASTROTYPU? Víte, že díky jeho pochopení můžete odhalit svůj skrytý potenciál a velice hravou formou s ním pak v životě pracovat? 

25. 5. 2024, Praha

had1.png

PŘEDNÁŠKA

JAK VÁS OVLIVNÍ DŘEVĚNÝ HAD

Každý máme jinou osobní typologii a pro každého budou podmínky roku 2025 nastaveny trochu jinak. Zjistěte, jak dřevěný  had ovlivní právě vás.

5. 10. 2024, online

bottom of page