top of page
seminar.png

PŘEDNÁŠKY A SEMINÁŘE

Okuste moudrost tajemného východního učení HAM YU.

Jsem certifikovaným konzultantem východního učení HAM YU. Vystudovala jsem u vynikajícího učitele a mentora Jiřího Černáka, studenta paní Evy Joachimové - v mých očích mistra východního učení HAM YU.

Toto učení má mnoho nástrojů pro zlepšení našeho pozemského života, např. Feng Shui, Astrotyp nebo Čínská medicína. Vychází z taoistického pohledu na svět, který je z mého pohledu v dnešní době čím dál tím více aktuální. Pokud vás zajímají nové pohledy na život na zemi a chtěli byste pochopit moudrost východním učení HAM YU a jeho propojení se současným světem, jsou mé přednášky nebo semináře to pravé pro vás.

NABÍDKA
AKTUÁLNÍ NABÍDKA
2024_edited_edited.png

INFOGRAFIKA

JAK SE PŘIPRAVIT NA ROK 2024?

Rok 2024 bude zásadní pro náš úspěch a prosperitu. Jak vidíte všude okolo sebe, vše se mění a my se musíme na tyto změny adaptovat. V infografice najdete 10 z mého pohledu nejdůležitějších informací o příštím roce.

Ihned ke stažení

Dračí lucerna

PŘEDNÁŠKA

JAK VÁS OVLIVNÍ DŘEVĚNÝ DRAK?

Každý máme jinou osobní typologii a pro každého budou podmínky roku 2024 nastaveny trochu jinak. Připravila jsem si pro vás interaktivní přednášku, na které se dozvíte nejen obecné informace o roce 2024, ale hlavně to, jak budou energie dřevěného Draka ovlivňovat přímo vás s vaší jedinečnou osobní typologií.

13. 2. 2024, Centrum Loreto, Praha

Snímek obrazovky 2024-01-19 v 11.40_edit

SEMINÁŘ

VĚDOMĚ K SOBĚ

Společně s mou kamarádkou Dášou jsme se rozhodly propojit naše různé přístupy k osobnímu rozvoji. Na semináři budeme postupně propojovat pohyb a psychiku s vaší jedinečnou podstatou. Objevíte nejen vlastní potenciál a jedinečnost, ale i vědomé propojení s vlastním tělem a emocemi.  

od 5. 10. 2024

V PŘÍPRAVĚ
bottom of page